Možnosti personifikace

Typ

Určení

Barva

41 produktů

Trnkobraní

Festival Vizovické Trnkobraní je jednou z největších hudebních událostí letní festivalové sezóny a nejvýznamnějším kulturním projektem ve Zlínském kraji. V letošním roce festival zahajuje šestou dekádu své existence.

Vizovické Trnkobraní se v roce 2018 uskuteční v termínu 17. – 18. srpna přímo v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích, kde se vyrábí nejproslulejší tuzemská značka slivovice.

Festival Vizovické Trnkobraní je multižánrovou kulturní přehlídkou, která zahrnuje vystoupení špiček české a slovenské hudební scény na dvou scénách a doplňuje ji divadelní scéna, kinokavárna a dětský koutek. Projekt je koncipován jako zábava pro celou rodinu.

Tradiční součástí Vizovického Trnkobraní je světově proslulá soutěž v pojídání švestkových knedlíků – originální soutěž, která vzbuzuje zájem v České republice i zahraničí

V rámci letošního hudebního programu vystoupí např. Jarek Nohavica, Divokej Bill, Mig 21, Jelen, Arakain a Lucie Bílá, Desmod, Mirai, Ewa Farna, Mandrage, Wohnout a spousta dalších skupin a interpretů.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat