Triko METRONOME PRAGUE černé dámské EDITION 2

KÓD: KQ692


ČERNÉ DÁMSKÉ TRIKO METRONOME PRAGUE EDITION 2

Skladem

550 Kč / ks

Vyberte velikost


Kdy zboží obdržím?

DPD: středa 15. 2.


METRONOME PRAGUE

METRONOME PRAGUE – MUSIC & ARTS FAIR je čtyřdenní hudební a umělecká událost, která, díky špičkovým mezinárodním hvězdám, množství uměleckých forem, konání v centru metropole a perfektnímu načasování v tom nejkrásnějším období v roce, směřuje k tomu být jedničkou mezi metropolitními hudebními festivaly.

6. ročník METRONOME PRAGUE startuje 22. června 2023 již tradičně na Výstavišti Praha. Díky rozmanitosti akce organizátoři každoročně oslovují všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v moderní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Za první čtyři plnohodnotné ročníky, ještě když událost působila pod svým původním názvem Metronome Festival Prague, tuto akci navštívily hvězdy jako Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, Morcheeba, Sting, Iggy Pop, Foals, Chemical Brothers, Kasabian, Tom Odell, Ella Eyre, David Byrne, John Cale nebo Massive Attack. Z tuzemské scény vystoupili Ohm Square, Floex, Ille, Tata Bojs, David Koller s Katarzií, Sexy Dancers a desítky dalších.

Na poslední ročník METRONOME PRAGUE 2022 zavítalo bezmála 22 000 návštěvníků, které zcela pohltily superstar Nick Cave & the Bad Seeds, Beck nebo Underworld, Everything Everything, Lola March či Oh Wonder, z domácích SymfoMIG – MIG 21 s Orchestrem a Sborem Národního divadla, Tata Bojs, Mňága a Žďorp, návrat Alice s Danem Bártou, Marpo, Lenka Dusilová, Lenny, Prago Union nebo RedZed.

Vše napovídá tomu, že i se i v roce 2023 máte na METRONOME PRAGUE na co těšit!

www.metronome.cz

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vyberte velikost

Dotaz na produkt

Načíst

Množstevní odběr

Při odběru více než 50 ks od jednoho produktu Vám rádi nabídneme zvýhodněné nákupní podmínky. Zašlete nám informace o vybraném produktu a my se Vám obratem ozveme s cenovou nabídkou.

Načíst