Triko LYŽAŘ černé dámské


ČERNÉ DÁMSKÉ TRIKO S DESIGNEM HANKY ČEŘOVSKÉ

Skladem Nové

370 Kč / ks

Vyberte velikost


Kdy zboží obdržím?

DPD: pátek 23. 4.

O autorovi

 

 

Pod značkou BALLU vyrábím od roku 2013 papírové sběratelské hračky a interiérové doplňky. Jsem přesvědčena, že papír, který tvoří základní stavební prvek všech mých výrobků, je zcela ideální tvárný materiál, nabízející nekonečné možnosti zpracování.

Více o mé tvorbě

Ke své tvorbě využívám převážně papír, látku a barvy.

Veškeré papírové hračky a dekorace vytvářím zcela ručně a každou z nich také ručně maluji fixou a akrylovými barvami. Figurky jsou plněny ovčím rounem.

Látkové figurky sama navrhuji v počítači, a pak nechávám vytisknout, šiji je na šicím stroji a plním dutým protialergenním vláknem. 

Svým figurkám tak vkládám jedinečný rukopis. Díky použité technologii a originálnímu ztvárnění expanduji i do zahraničí. A tak mé výrobky putují do Ameriky, Japonska a Kanady.

Své kolekce neustále rozšiřuji, a tak v současné době mohu nabídnout i jedinečné přenesení ručně malovaných postaviček na textil určený k běžnému nošení.

O autorovi

Jmenuji se Hana Čeřovská. Bydlím v malebném kraji za Ještědem, kde také čerpám svoji inspiraci k tvorbě. 

Celý život mám velice blízko k umění a k architektuře. A tak má touha se výtvarně realizovat nezůstala bez odezvy.

Vystudovala jsem sice střední školu v oboru Zubní technik, avšak po mateřské dovolené jsem se rozhodla vydat se jiným, kreativním směrem. 

Vice o mojí tvorbě :

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vyberte velikost

Dotaz na produkt

Načíst

Množstevní odběr

Při odběru více než 50 ks od jednoho produktu Vám rádi nabídneme zvýhodněné nákupní podmínky. Zašlete nám informace o vybraném produktu a my se Vám obratem ozveme s cenovou nabídkou.

Načíst