Triko BANFF 2017 černé pánské


TRIKO ČERNÉ S LOGEM BANFF 2017

Skladem Nové

450 Kč / ks

Vyberte velikost


Kdy zboží obdržím?

DPD: pondělí 25. 10.


Filmový festival BANFF

Banff Mountain Film Festival je mezinárodní filmová soutěž, kde jsou k vidění ty nejlepší snímky světa spojené s horskou tématikou. Filmový festival je vyvrcholením několika událostí včetně knižního festivalu a fotografické soutěže. 

Historie festivalu sahá do roku 1976 a od té doby probíhá každoročně, první listopadový víkend, v malém horském městečku Banff, které se nachází na západě Kanady v provincii Alberta asi 130 km západně od Calgary. Jakmile skončí filmový festival v Banffu, vstupují  nejlepší snímky na světové turné - Banff Mountain Film Festival World Tour. Na každé jeho zastávce vybírá pořadatelská organizace ty filmy, které nejlépe odpovídají místním zájmům. 

Každoročně se do soutěže přihlásí asi 300 filmů z více než 35-ti zemí světa. Komise do finále předem vybere zhruba 55 snímků, které se na festivalu promítnou. Mezinárodní filmová porota vybere nejlepší filmy a udělí jim ceny v osmi kategoriích: Velká cena, Lezení, Horské sporty, Horské prostředí, Kultura v horách, Krátký film s horskou tematikou (pod 15 minut) a Hraný film s horskou tématikou. Obecenstvo rozhodne o vítězi Ceny publika. 

 

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vyberte velikost

Dotaz na produkt

Načíst

Množstevní odběr

Při odběru více než 50 ks od jednoho produktu Vám rádi nabídneme zvýhodněné nákupní podmínky. Zašlete nám informace o vybraném produktu a my se Vám obratem ozveme s cenovou nabídkou.

Načíst