Typ

Určení

velikost

Barva

17 produktů

Ski Resort Černá Hora - Pec

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 41 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Každý z nich má trošku jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových, sjezdovek tu najdete také dětské lokality s mírnými sjezdovkami a zázemím pro malé lyžaře, či atraktivní lyžování v podobě zábavné tratě Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, nebo tratí s časomírou pro obří slalom a sjezd.

Po rekordních investicích do lanovek, nových sjezdovek a zasněžování v roce 2015, které překročily 250 milionů korun, investuje SkiResort ČERNÁ HORA - PEC letos do zlepšení kvality služeb pro rodiny s dětmi. Vybudovali jsme nové a rozšířili stávající dětské lokality v areálech Černá hora (Janské Lázně) a Pec pod Sněžkou. Jde celkově o 4 nově vybavené dětské lokality. Pro návštěvníky SkiResortu navíc otevíráme novou lyžařskou školu, půjčovnu, lyžařský servis a test centrum Salomon Atomic pod hlavičkou SkiResort LIVE . Díky tomu budou mít lyžaři všechny služby, které potřebují, pod jednou střechou a na jednom místě bez starostí. Hory si tak konečně budou moci užít naplno.

Jako jediní v Česku nabízíme unikátní lyžařské propojení dvou největších areálů Černé hory (Janské Lázně) a Pece pod Sněžkou na lyžích a pomocí roleb SkiTour. Všech 5 areálů je navíc propojeno sítí skibusů. Ty obsluhují i večerní lyžování, které nabízí 4 z 5 areálů SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC.

 

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat