PRODUKTY S VLASTNÍM LOGEM

 

 

 

CHCETE MÍT VLASTNÍ DESIGN NEBO LOGO NA TRIKU ČI MIKINĚ?

 

Stačí na e-mail: info@merchandisingforyou.cz zaslat upřesnění produktů (tričko, mikina, barvy), o které máte zájem + přidat do přílohy Vaše logo v tiskových podkladech.

Barvy a produkty můžete vybírat z těch, které Vám nabízíme na celé stránce Hasičský sport (níže pro ukázku). Tiskové podklady musí být ve vektorovém formátu.

 

KOLIK STOJÍ NASADIT JEDEN PRODUKT NA E-SHOP?

 

Jendorázová cena nasazení produktu s vlastním designem je 145,- Kč včetně DPH/jeden produkt.

Při nastavení personifikace (což znamená vlastní text pod logem nebo na zádech - ukázka) je jednorázová cena nasazení vlastního produktu 485,- Kč včetně DPH/jeden produkt.

 

...JAK PROBÍHÁ PŘÍPRAVA VAŠEHO PRODUKTU...

 

V praxi to vypadá tak, že nám pošlete podklady, následně vše zpracujeme a připravíme náhled ke schválení (zpravidla do 5 dnů). Jakmile náhled schválíte, tak Vám produkt nasadíme na stránku Hasičský sport a můžete si jej nakupovat dle Vaší potřeby.

Pokud chcete, bude produkt skrytý jen pro Váš nákup, nebo bude nasazen veřejně a může si ho koupit kdokoliv - obojí je možné.

Prodejní ceny produtků vycházejí z nastavených cen na stránce hasičský sport (například triko s malým potiskem na prsu stojí 300,- Kč/ks - informace o prodejních cenách jsou u jednotlivých produktů).

Jedinou podmínkou je, že do pravého růžku nad Vaším logem je umístěno jendobarevné malé logo SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZKA - ukázka.

 

...RÁDI VÁM SE VŠÍM PORADÍME...

 

Volejte na naší help linku +420 733201131 (po–pá: 10–17 hodin) nebo když napíšete na náš e-mail, tak se Vám brzy ozveme.

 

...UKÁZKA PRODUKTŮ A BAREV  NÍŽE...

Typ

Určení

Barva

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat