„Baseball je tu opět jako olympijský sport!“

více

ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE

V roce 2019 budeme hrát kvalifikaci o postup na Olympijské hry v Tokiu. Plníme tak vizi „Road to Tokio“, která nás žene dopředu a dodává nám energii. Účast na olympiádě by byla splněným snem všech českých baseballistů.

Baseball je právem označován termínem „nejrychlejší šachy na světě“. Přináší souboj individualit – nadhazovače a pálkaře, ale podporuje také náročnou týmovou spolupráci. Diváci mohou obdivovat dlouhé odpaly, stejně tak jako přesné nadhozy a mnohdy akrobatické výkony hráčů v obraně.

Důležitou součástí každého týmu jsou samozřejmě fanoušci, kteří si tradičně oblékají dresy svého favorita. Ti čeští mohli dosud fandit v replikách.

Od letošní sezóny pro ně přicházíme s novou sérií triček a mikin. Kolekci vévodí hlavní atributy našeho sportu – pálka a míček.

Reprezentace České republiky vždy usiluje o medaile na Mistrovství Evropy a turnajích Little League. Hrajeme v pěti věkových kategoriích a každá z nich má svůj vrcholný turnaj. Přijďte podpořit české týmy v tom správném oblečení! 

Češi do toho!!!

Všechny informace o baseballu v ČR najdete na webových stránkách www.baseball.cz, aktuality na facebookovém profilu #baseballczech. Zápasy Extraligy je možné sledovat on-line, na speciálním webu věnovaném Extralize extraliga.baseball.cz . Zde najdete i tolik oblíbené statistiky jednotlivých hráčů.

 

Více o Baseballu:

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat