Typ

Určení

Barva

7 produktů

Dan Bárta & Vladimír 518

 

„Dobrá energie“ Vladimíra 518 & Dana Bárty

Zpěvák, skladatel Dan Bárta a raper, producent Vladimír 518 jsou další dvojicí, která vytvořila motiv pro projekt KlokArt. Jejich motiv pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

Graffiti, street art, ilustrace, komiks, scénografie, dokumenty, knihy, fotografie, texty a hudba.....od Rapu po Jazz, od města po přírodu. Dva nejvýznamnější autoři „svých kmenů“ spojili své síly, aby mohla vzniknout „DOBRÁ ENERGIE“ Vladimíra 518 & Dana Bárty.

“Pokud zobrazuji, pak většinou přírodní motivy. Příroda je v mé tvorbě všudypřítomná od textů až po fotografii. Příroda je krásná, ohrožená, křehká a pozitivní... tak jako děti v Klokánku”. Prozradil o společném motivu Dan Bárta zpěvák, skladatel a uznávaný fotograf vážek.

“Byl jsem mnohokrát podpořit a motivovat děti do Klokánků, a proto jsem neváhal využít příležitosti spoluvytvořit nový design, který bude dětem pomáhat” Říká Vladimír 518, raper a producent, kterému vždy záleželo na tom, v jaké společnosti žijeme a jak se k sobě lidé různých kultur a subkultur chovají a navzájem respektují.

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat