Mikina s kapucí ŽLUTÉ LÁZNĚ - tmavě modrá NEPIJU, KONZUMUJU.


TMAVĚ MODRÁ MIKINA S KAPUCÍ S DESIGNEM NEPIJU, KONZUMUJU.

Skladem

750 Kč / ks

Vyberte velikost


Kdy zboží obdržím?

DPD: pátek 2. 6.


Žluté lázně

Unikátní přírodní areál městské pláže u Vltavy v samém centru Prahy je sportovní, společenské a kulturní centrum hlavního města. 

Prestižní agentura Lonely Planet vyhodnotila Žluté lázně v Top10 nejkrásnějších evropských areálů městských pláží. Žluté lázně, díky své velké rozloze (36 000 m2), nabízí široké možnosti aktivního i pasivního trávení volného času pro všechny věkové kategorie, sportování a odpočinek. 

Nedílnou součástí jsou i restaurace, bary, pizzerie, otevřené grily a stánky s občerstvením. Bohatá nabídka rychlého občerstvení a možnost klidného posezení v některé z klasických restaurací je schopna uspokojit všechny požadavky návštěvníků.

Areál Žlutých lázní je díky své rozloze a rozmanitosti, také vyhledávanou a velice oblíbenou lokalitou pro pořádání velkých či menších kulturních a společenských akcí.

Velmi pestrá a atraktivní je i nabídka sportovišť a sportovního vyžití pro všechny věkové kategorie ať už na břehu, nebo na vodě.

Také dětský areál je svou rozlohou jedním z největších v celé Praze. Skýtá propojený komplex velkých dětských bazénů a brouzdališť, vlastní občerstvení, půjčovny hraček, her, vybavení a nabízí celou řadu dalších dětských aktivit. Je ideální místem pro děti a jejich rodiče.

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vyberte velikost

Dotaz na produkt

Načíst

Množstevní odběr

Při odběru více než 50 ks od jednoho produktu Vám rádi nabídneme zvýhodněné nákupní podmínky. Zašlete nám informace o vybraném produktu a my se Vám obratem ozveme s cenovou nabídkou.

Načíst