Mikina s kapucí Pardubice Stallions II. červená


ČERVENÁ MIKINA S DESIGNEM PARDUBICE STALLIONS

Skladem

750 Kč / ks

Vyberte velikost


Kdy zboží obdržím?

DPD: pátek 2. 6.


AMERICKÝ FOTBAL

 

Rychlost, tvrdost, týmovost a taktika! Tak by se dal stručně charakterizovat americký fotbal, který se u nás hraje již od roku 1994. Tento sport je často označován jako šachy ve zbroji. Americký fotbal je vizuálně atraktivní a přináší silné emoce pro hráče, ale především i diváky a fanoušky. Fanoušci jsou důležitou součástí týmů a pořádně hlasitá podpora fanoušků má vliv i na ztíženou komunikaci soupeře. Ne nadarmo se o fanoušcích amerického fotbalu často hovoří jako o dvanáctém hráči na hřišti.

V České republice je v 30 klubů ve všech krajích. Nejvyšší liga amerického fotbalu, Paddock liga, má 8 týmů: Brno Sígrs, Ostrava Steelers, Pardubice Stallions, Pilsen Patriots, Prague Lions, Přerov Mammoths, Ústí nad Labem Blades, Vysočina Gladiators. Finále (tzv. Czech Bowl) se již tradičně odehrává v přímém přenosu na ČT sport a budí zájem médií. Je to vrchol, který probouzí jedinečné emoce a přibližuje fanouškům show, která je spjatá s americkým fotbalem v zámoří.

Americký fotbal hrají u nás také ženy, které mají sezonu na podzim.

Sledovat americký fotbal můžete především na facebookovém profilu. Aktuální informace a reportáže ze zápasů nabízí magazíny Touchdown na ČT sport a ČAAF TV na Youtube. Krásnou vizuální podívanou jsou přímé přenosy na ČT sport, které se přibližují tomu, co zná televizní divák ze zámořské NFL. Nechybí tak důležitá 2D i 3D grafika, nebo videorozhodčí.

 

Více o americkém fotbalu:

 

 

 

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vyberte velikost

Dotaz na produkt

Načíst

Množstevní odběr

Při odběru více než 50 ks od jednoho produktu Vám rádi nabídneme zvýhodněné nákupní podmínky. Zašlete nám informace o vybraném produktu a my se Vám obratem ozveme s cenovou nabídkou.

Načíst