Mikina s kapucí BASEBALL CÉČKO tmavě modrá


MIKINA S KAPUCÍ V BARVĚ TMAVĚ MODRÉ S LOGEM BASEBALL CÉČKO

Skladem

790 Kč / ks

Vyberte velikost


Kdy zboží obdržím?

DPD: pátek 13. 12.


ČESKÁ BASEBALLOVÁ ASOCIACE

Český baseball prožil skvělý rok 2019 a směle vyhlíží i ten další.

Velký sen o startu na OH v roce 2020 našim reprezentantům těsně unikl. Ale titul Mistrů Evropy v kategorii do 23 let, krásné 5. místo na ME mužů s postupem na kvalifikaci o OH a výborné 8.místo naší žákovské reprezentace, to je parádní vizitka českých baseballistů.

Baseball je právem označován termínem „nejrychlejší šachy na světě“ Přináší souboj individualit – nadhazovače a pálkaře, ale podporuje také náročnou týmovou spolupráci. Své místo si v něm najde každý – velký, malý, silný, rychlý i pomalý.

Naše fanouškovská rodina díky úspěchům našich hráčů stále roste. Máte už i vy naše fanouškovské triko nebo repliku triček, které nosí čeští reprezentanti? Nebo teď na zimu teplou mikinu či hrnek, ze kterého budete pít ranní kávu či čaj?

Češi do toho!!!

 

Všechny informace o baseballu v ČR najdete na webových stránkách www.baseball.cz, aktuality na facebookovém profilu Baseball Czech. Zápasy Extraligy je možné sledovat on-line, na speciálním webu věnovaném Extralize extraliga.baseball.cz . Zde najdete i tolik oblíbené statistiky jednotlivých hráčů.

 

Více o Baseballu:

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vyberte velikost

Dotaz na produkt

Načíst

Množstevní odběr

Při odběru více než 50 ks od jednoho produktu Vám rádi nabídneme zvýhodněné nákupní podmínky. Zašlete nám informace o vybraném produktu a my se Vám obratem ozveme s cenovou nabídkou.

Načíst