Kšiltová čepice PADDOCK LIGA - PRAGUE LIONS tmavě modrá


MODRÁ KŠILTOVÁ ČEPICE S LOGEM PRAGUE LIONS

Skladem

290 Kč / ks


Kdy zboží obdržím?

PPL: středa 28. 8.

Česká pošta: středa 28. 8.


AMERICKÝ FOTBAL

Rychlost, tvrdost, týmovost a taktika! Tak by se dal stručně charakterizovat americký fotbal, který se u nás hraje již od roku 1994. Sport často označován jako šachy ve zbroji. Americký fotbal je vizuálně atraktivní a přináší silné emoce pro hráče, ale především i diváky a fanoušky. Fanoušci jsou důležitou součástí týmů a pořádně hlasitá podpora fanoušků má vliv i na ztíženou komunikaci soupeře. Ne nadarmo se o fanoušcích amerického fotbalu často hovoří jako o dvanáctém hráči na hřišti.

V České republice je v 29 klubů ve všech krajích. Nejvyšší liga amerického fotbalu má 7 týmů: Brno Alligators, Brno Sígrs, Ostrava Steelers, Pardubice Stallions, Pilsen Patriots, Prague Black Panthers, Prague Lions. Finále (tzv. Czech Bowl) se již tradičně odehrává v přímém přenosu na ČT sport a budí zájem médií. Je to vrchol, který probouzí jedinečné emoce a přibližuje fanouškům show, která je tak spjatá s americkým fotbalem v zámoří.

Americký fotbal hrají u nás také ženy, které mají sezónu na podzim.

Sledovat americký fotbal můžete především na facebookovém profilu. Aktuální informace a reportáže ze zápasů nabízí magazíny Touchdown na ČT sport a ČAAF.TV na Youtube. Krásnou vizuální podívanou jsou přímé přenosy na ČT sport, které se přibližují tomu, co zná televizní divák ze zámoří. Nechybí tak důležitá 2D i 3D grafika, nebo videorozhodčí.

Více o americkém fotbalu:

 

 

 

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Dotaz na produkt

Načíst

Množstevní odběr

Při odběru více než 50 ks od jednoho produktu Vám rádi nabídneme zvýhodněné nákupní podmínky. Zašlete nám informace o vybraném produktu a my se Vám obratem ozveme s cenovou nabídkou.

Načíst